ENKHUIZEN – In 2019 maakten Joke van Kampen en Arjen van de Merwe een doorstart van de Kunstuitleen in Enkhuizen. Ze begonnen een uitleen in de Westerstraat met ruim 50 van de mooiste werken die eigenaar Hugo van Lelyveld nog in zijn bezit had. Helaas lag door de corona al snel het uitlenen van de kunstwerken stil. Nu zijn de werken te koop en wel in een veiling op 7 juli. Het startbedrag voor de meeste werken is 100 euro en de opbrengst van de verkoop gaat voor de helft naar de Drommedaris!
De entree bedraagt €5,00 (incl. drankje en een borrelhapje), de tickets zijn bovendien ook een lot voor de verloting van een kunstwerk (niet ingelijst).